Handy
+86-13273665388
Rufft eis un
+86-319+5326929
E-Mail
info@milestonea.com

Héich Qualitéit Full Flow Uelegfilter P559000 fir Donaldson

Kuerz Beschreiwung:

Héicht: 300 mm
Bausse Duerchmiesser: 119 mm
Innendurchmesser: 102 mm
Gewiicht: 1.513KG
Thread Gréisst (Zoll): M95 x 2.5
Ursprénglech Plaz: Hebei, China
Marke Numm: MST
Material: Eisen+Filterpabeier, Pabeier & Metall
Qualitéit: Héich Qualitéit
Liwwerzäit: 7-15 Deeg
Verpakung Detailer: 1. Personnaliséiert 2. Neutral Verpackung 3.MST Verpakung
Garantie: 5000-10000 Meilen
HS Code: 8421230000


Produkt Detail

Produkt Tags

Kräiz Referenz

CASE IH 76612210
CASE IH 84385571
CASE IH 87408494
CUMMINS 2882674
CUMMINS 3101869
CUMMINS 3406809
CUMMINS 4906633
DOOSAN 47400034
DYNAPAC 945949
EUCLID E12979663
FIAT-HITACHI 76194865
GROVE 9414101645
INGERSOLL-RAND 23020407
INGERSOLL-RAND 54662028
KOBELCO 76612210
HYSTER 1415822
KOMATSU 62165-45110
LIEBHERR 10332314
LINDE 3562229031
SISU 1216 400571
SPERRY NEW HOLLAND 76612210
SPERRY NEW HOLLAND 84385571
TEREX 15275439
TEREX 1550 1271
ALCO FILTER SP-1444 Fotoen
BALDWIN BD7154
BALDWIN BD7509
COOPERS LSF 5190
DONALDSON P559000
DT 2.11133
DT Ersatzdeeler 2.11133
FILTER FILTER ZP 3151 MG
FLEETGUARD LF9001
FLEETGUARD LF9031 Fotoen
FLEETGUARD LF9080 Fotoen
FRAM PH8691
GUD FILTERS Z 603
KNECHT OC 516 eng
LUBERFINER LFP 9001
MAHLE FILTER OC 516 eng
MAHLE ORIGINAL OC 516 eng
MANN-FILTER WP 12 120
MANN-FILTER WP 12 120/1
PUROLATOR L 65329
SCT Däitschland SK 5804
SogefiPro FT5840
WIX FILTERS 57746
WIX FILTERS 57746XD

LJK (1)
Virdeeler vun eise Produkter
(1) Et huet gutt Loftpermeabilitéit a stabil Leeschtung.
(2) Grouss Klappfilter, méi klappt Filterpabeier.
(3) De Filterelement huet e grousst Gebitt a laang Liewensdauer.
(4) Héich Loftfloss an niddereg Resistenz maachen de Motor méi staark.
LJK (2)


  • Virdrun:
  • Nächst:

  • Schreift Äre Message hei a schéckt eis